ماژول ارسال منطقه ای، هدفمند

در این قسمت شما میتوانید متن خود را به شاخه مورد نظر ( استانها، شهر ها، کدپستی تهران و شهرستان ها و اصناف گوناگون ) ارسال کنید.

ماژول سن و جنسیت

از طریق این بخش میتوانید تنظیماتی فراهم کرده تا بر اساس سن و جنسیت پیام های خود را ایسال نمایید.

طراحی وب سایت

طراحی وب سایت، برنامه نویسی سایت بهینه سازی شده برای موتور جستجو (سئو) بر پایه کد نویسی html دایوی ( divbase ) ( tableless ) و کد نویسی استاندارد html, css و آدرس دهی صفحه ( sef ) به زبان برنامه نویسی php بر پایه دیتابیس های mysql, sql server و ms access. طراحی سایت زیرو در تمامی پروژه های خود استاندارهای طراحی سایت نظیر w3c را رعایت می نماید. برنامه نویسی php این شرکت بر پایه مدل mvc می باشد. طراحی وب زیرو در کد نویسی های client side خود در موارد ساده تر از javascript و در موارد پیچیده تر از کتابخانه های jquery و mootools استفاده می نماید. این شرکت در وب سایت های طراحی شده خود اقدام به ایجاد فلش با توجه به جنبه بصری آن می نماید ولی در اجرای قسمت های مختلف سایت به صورت فلش با توجه به معایب آن اصراری ندارد. گروه طراحی زیرو هاست را به صورت رایگان برای سال اول برای کلیه پکیج های طراحی سایت خود ارائه می نماید که این هاستینگ ها از قویترین سرورهای موجود ارائه می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش سرویس کلیک نمایید

محتوای بیشتر در این بخش: پشتیبانی سایت »

ماژول ارسال هوشمند

شما توسط این سیستم قادر خواهید بود به صورت هوشمند متن ارسالی را برای هر شماره موبایل شخصی سازی نمایید.

ماژول ارسال زماندار

امکان ارسال در آینده را برای شما میسر می کند،تا در هر زمانی می توانید با تنظیم روز و ساعت ارسال مورد نظر خود را انجام دهید.

ما را در شبکه هاي اجتماعي دنبال کنيد