نرم افزار مدیریت یکپارچه مراکز آموزشی

(پرتال جامع مديريت یکپارچه مراکز آموزشی)

 

امروزه با گسترش فن آوری اطلاعات و نفوذ آن در تمامی زمینه ها لزوم استفاده از این ابزار در نگهداری اطلاعات و گزارشگیری دقیق از آنها احساس می شود.

 

از طرفی استفاده از فن آوری اطلاعات در انجام امور ،باعث دقیق شدن محاسبات و گزارشها و جلوگیری از خطای انسانی و همچنین زیاندهی به سبب آن می گردد،  که سالانه مبالغ هنگفتی سود دهی را به همراه خواهد داشت.

علاوه بر این با استفاده از نرم افزار ها میتوان داده ها و اطلاعات را با نظم بیشتری نگهداری نمود و نیاز به فضاهای خاص جهت بایگانی اطلاعات منتفی می گردد.همچنین قابلیت جستجوی اطلاعات در یک نرم افزار موجب بهره وری زمانی و پاسخگویی آسانتر نسبت به سیستم های سنتی می گردد.

 

از سویی دیگر با توجه به افزایش سطح آگاهی اقشار گوناگون جامعه و بالا رفتن سطح توقعات و همچنین توجه ویژه اولیا به فرزندان خود ، نیاز به ابزارهای سنجش و کنترل رفتارها ،مهارتها و  عملکردهای آنان احساس می گردد که می توان این موارد را در قالب ارزیابی نرم افزاری به آنان ارائه نمود.

 

در همین راستا مجموعه پدرون پس از مطالعات فراوان و دریافت راهنمایی های لازم از  سوی کارشناسان ذی ربط و صرف زمان زیاد اقدام به طراحی، تدوین و پیاده سازی پرتال جامع مدیریت یکپارچه مراکز آموزشی نموده است.

 

در این نرم افزار علاوه بر طراحی امور گوناگون مربوط به فرزندان، توجه ویژه ای به امور مالی آنان نیز شده است . به طوریکه می توان در هرلحظه عملکرد کلیه  دارایی ها ، هزینه ها و میزان سود و زیان مرکز را مشاهده نمود .

همچنین طراحی ساده و زیبای نرم افزار مدیران مراکز را قادر می سازد تا بدون داشتن اطلاعات گسترده بتوانند به راحتی با گزینه های نرم افزار کار کنند.

 

همچنین با به کارگیری ابزار ارزیابی مهارتی و رفتاری فرزندان در نرم افزار ، علاوه بر سنجش فرزند در ابعاد مختلف می توان اولیاء آنان را نیز در امر تعلیم و تربیت فرزندانشان یاری رساند.

 

امید است این محصول که با دقت و زحمات فراوان مورد تالیف قرار گرفته است بتواند خدمتی هرچند کوچک را در راستای پرورش جامعه ای پویا ارائه نماید.

 

برخی از امکانات نرم افزار:

- ثبت و ارسال كليه فعاليتهاي فرزندان در مجموعه آموزشی براي والدين

- نمايش نموداري ارزيابي هاي آموزشي ، جسماني ، شخصيتي و رشد و ...

- نمايش كليه رويدادهاي مربوط به مراکز آموزشی اعم از كلاسها ، اردوها ، جلسات و... بروي تقويم هوشمند نرم افزار و ارسال براي اولياء 

- ثبت بيش از 12 پروفايل كه نشان دهنده كليه آموزشهاي مهارتي ، آموزشي و...براي هر فرد بصورت مجزا

- ثبت حضور و غياب ، تكاليف ، برنامه غذايي ،گالري تصاوير

- سطح دسترسي براي مدير ، معلمان و والدين بصورت مجزا جهت دسترسي به موارد مرتبط با هر فرد بصورت هدفمند

- ثبت بازي بصورت هدفمند بر اساس گروهاي سني مختلف در زمينه هاي تقويت خلاقيت ، هوش و مهارت و...

- تشويق خانواده ها در امر آموزش فرزندان خود

- ثبت آموزشهاي صورت گرفته توسط مرکز آموزشی و تشويق و ترغيب خانواده ها به تمرين اين آموزه ها با كودك

- تسهيل ارتباط مستقيم بين والدين و مديريت توسط سيستم پيام رسان داخلي پورتال

- اطلاع رساني هوشمند از طريق اس ام اس

- اطلاع رساني تمام وقايع به صورت هوشمند از طريق اس ام اس بصورت كاملا برنامه ريزي شده از قبيل زمان شهريه ، تبريك توليد و...

محتوای بیشتر در این بخش: « پاساژ آنلاین

ما را در شبکه هاي اجتماعي دنبال کنيد